Про нас

Компанія «Fiore Україна» - офіційний імпортер ТМ «Fiore» в Україні

Продукція ТМ «Fiore» - це ексклюзивні, комфортні, елегантні та стильні жіночі колготки і панчохи. Асортимент товарів представлений у кількох колекціях. Це жіночі, молодіжні, медичні та класичні моделі. В нашій гуртівні завжди є великий вибір колготок та панчіх «Fiore» - різних кольорів, розмірів та ступенів щільності. Також в асортименті є моделі відомого італійського концерну Golden Lady Company: «SISI», «OMSA», «GOLDEN LADY».

 

Панчішно-шкарпеткові вироби ТМ «Fiore» представлені в кількох серіях:

 

- серія Elite - колготки та панчохи високої якості з найкращої сировини для розкішних жінок;
- серія Golden Line - модні та вишукані колготки і панчохи з візерунками чи вишивкою для чуттєвих жінок;
- серія Medica - моделюючі колготки для візуального коректування недоліків фігури, а також моделі, що забезпечують максимальний комфорт і зручність під час вагітності;
- серія Classic - елегантні, зручні та практичні колготки на щодень;


 

ТМ «Fiore» була першим польським виробником панчішних виробів, якість виробів якого підтвердив Сертифікатом Системи Управління Якістю ISO 9001. ISO 9001 - це найбільш складний стандарт в області проектування продукції, її підготовки, постачання, маркетингу та продажу. Якість завжди лежала в основі стратегії та успіху нашої фірми. Визнання сертифікату не тільки підтвердило цей факт, а й посилило прагнення постійно підвищувати якість, щоб повністю задовольняти вимоги клієнтів.

 

 

Команда «Fiore Україна» - неодноразові учасники виставки «KYIV FASHION» нагороджені дипломами. Кваліфіковані працівники компанії нададуть всю необхідну інформацію про наявність продукції, асортиментний ряд, цінову політику, новинки колекцій, акції та персональні пропозиції, а також всі умови співпраці.

 

 

На сайті представлена власна ТМ Panna (Італія), це колготки та панчохи, які виготовляються за високими стандартами якості з використанням найпередовіших, інноваційних технологій, комфортні, функціональні та елегантні моделі підкреслять вашу неповторність, додадуть впевненості та шарму.

 

 

Дитячий асортимент представлений ТМ Anna (Польща), Gatta, Wola (Польща). Пропозиція даних марок забезпечує максимальне задоволення попиту на ринку дитячих товарів, завдяки великому асортименту, різноманітності моделей, кольорів та бездоганній якості продукції, що підтверджено гігієнічними висновками та сертифікатами.

 

Компанія запрошує до співпраці торгові мережі у містах України і пропонує якісну продукцію для роздрібних точок, магазинів, торгових мереж, регіональних дилерів.

 

Будуємо бізнес разом!